Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Renormalizacja palenia E-papierosy i tytoń “Endgame” ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podobne obawy wysunął aktywista antytytoniowy Stanton Glantz i jego koledzy: Biorąc pod uwagę istotne wyniki badań demonstrujące wpływ palenia tytoniu w filmach na inicjację palenia u nastolatków, uzależniającą naturę nikotyny i brak gwarancji regulacyjnej ich jakości lub bezpieczeństwa , ważne jest, aby ENDS [elektroniczne systemy dostarczania nikotyny] i inne podobne produkty nie były wywoływane sensacją, poprzez promowanie celebrytów lub lokowanie produktu w filmach lub innych mediach rozrywkowych. 1 Używanie papierosów i papierosów elektronicznych przez studentów z USA w 2011 i 2012 roku. Dane pochodzą z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom.
Obawy te potęgują dane z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób, z których wynika, że dwa razy więcej młodych osób eksperymentowało z e-papierosami w 2012 r., Niż w 2011 r., Chociaż w tym samym okresie spadło użycie papierosów tytoniowych (patrz wykres). Jeżeli e-papierosy okażą się produktem bramkowym lub pomostowym , prowadzącym do wzrostu liczby osób nieletnich, będzie to poważnym problemem w walce z chorobą związaną z tytoniem. Przywołując obrazy terroryzmu, dwaj zwolennicy kontroli tytoniu twierdzą, że porywane są zakazy palenia i popieranie czystego powietrza. 2 Australijscy obrońcy tytoniu Simon Chapman i Melanie Wakefield ostrzegają, że coś złowrogiego działa. Celem producentów e-papierosów nie jest zaprzestanie używania tytoniu, ale podwójne użycie : e-papierosy po prostu wykorzystują sentyment redukcji szkód , aby utrzymać to, co stało się prywatnym nawykiem poprzez ponowne otwarcie przestrzeni publicznych. Argumentują oni: Może to być szkodliwy wynik, gdy oceni się go na tle status quo coraz mniejszej częstości palenia .
We wrześniu 2013 r. 40 amerykańskich prawników generalnych zwróciło się do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o szybkie działanie w celu uregulowania e-papierosów jako produktów tytoniowych. Dr Howard Koh, asystent sekretarza ds. Zdrowia, wezwał przywódców amerykańskich szkół zdrowia publicznego do przyłączenia się do wysiłków mających na celu uniezależnienie amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów od zakazu palenia e-papierosów.
Najgłośniejszymi zwolennikami e-papierosów, poza tymi, którzy mają w nich interes komercyjny, byli specjaliści od zdrowia publicznego, którzy przyjęli strategię redukcji szkód – podejście do ryzykownych zachowań, które priorytetowo traktują raczej minimalizację szkód niż eliminację zachowań. Redukcja szkód była wiodącą zasadą wymiany igieł, dostarczaniem sterylnych strzykawek do użytkowników narkotyków iniekcyjnych w celu zmniejszenia przenoszenia wirusa ludzkiego niedoboru odporności, zapalenia wątroby i innych chorób do krwi. Niektórzy zwolennicy redukcji szkód określają postawę opartą wyłącznie na abstynencji jako moralistyczną , twierdząc, że bezsensowne jest odrzucanie alternatywy , domagając się absolutnego bezpieczeństwa. Co więcej, niektórzy tacy adwokaci uważają, że nie tylko e-papierosy, ale także produkty tytoniowe bezdymne mają potencjał, by doprowadzić do jednego z największych przełomów w dziedzinie zdrowia publicznego w historii ludzkości, zasadniczo zmieniając prognozę miliarda zgonów spowodowanych przez papierosy w tym stuleciu . 4
Mimo że dowody są ograniczone i kwestionowane, niektóre badania sugerują, że większość użytkowników e-papierosów traktuje je jako pomocników od ustania i informuje, że są kluczem do rzucenia palenia
[podobne: searchterms olx, klinika okulistyczna katowice ceglana 35, praca olx jarocin ]

Tags: , ,

No Responses to “Renormalizacja palenia E-papierosy i tytoń “Endgame” ad”

 1. Kickstart Says:

  [..] Cytowany fragment: ból kręgosłupa[...]

 2. Olaf Says:

  Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego

 3. Junkyard Dog Says:

  Article marked with the noticed of: gabinet stomatologiczny kraków[...]

 4. Nela Says:

  Aby być zdrowym trzeba chcieć się wyleczyć!

Powiązane tematy z artykułem: klinika okulistyczna katowice ceglana 35 praca olx jarocin searchterms olx