Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Przenikanie nocy cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Oto jestem, patrząc z czułością na stan umysłu, który sprawił, że zacząłem się czuć z obcymi, niebezpiecznymi na drodze, w śpiączce lub obłąkaniem z najbliższymi. I jeszcze. Jeśli zignorujemy satysfakcję i przyjemności związane z tym szalonym harmonogramem, myślę, że ryzykujemy utratę pewnych aspektów tego, co sprawia, że nasze prace są tak dobre, jak są, kiedy są dobre. Nie oznacza to, że powinniśmy powrócić do złych dawnych czasów, ale myślę, że musimy znaleźć sposoby, aby uznać i nauczać, że wykonywanie tej pracy właściwie czasami wydaje się bolesne, trudne lub izolujące. Czasami bycie tam po stronie pacjenta jest wszystkim i jest sprzeczne z wszystkimi innymi imperatywami dotyczącymi twojego własnego dobra.
Kiedy przypominam sobie radości i smutki z mojego programu pobytu, przypominam oczywiście radości i smutki bycia młodym oraz przerażenie i podekscytowanie zostaniem lekarzem. I pewnie robię selektywne zapomnienie i pomysłowe zapamiętywanie. Ale co jakiś czas, gdy źle zarządzam terminami i czuję się o wiele za późno, wracam do tych emocji. Jestem jedynym, który się obudził. Widzę to. Czuję się tak, jak się czujesz, gdy obudziłeś się przez 24 godziny – w pewien sposób nieostrożny i skoncentrowany na innych. Myślę, że dawno temu oglądałem słońce przez okna szpitala i muszę przyznać, że się uśmiecham.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z New York University w Nowym Jorku.

Materiał uzupełniający
[więcej w: klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35, klinika okulistyczna katowice ceglana 35, crotamiton farmapol ]

Tags: , ,

No Responses to “Przenikanie nocy cd”

 1. Juliusz Says:

  Niestety do dermatologa trzeba miec skierowanie.

 2. Kordian Says:

  Article marked with the noticed of: archiwum dokumentów[...]

 3. Hanna Says:

  to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

 4. Brajan Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do redox extreme efekty[...]

 5. Slow Trot Says:

  Sporo sie dowiedzialam

Powiązane tematy z artykułem: crotamiton farmapol klinika okulistyczna katowice ceglana 35 klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35