Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Przenikanie nocy cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Oto jestem, patrząc z czułością na stan umysłu, który sprawił, że zacząłem się czuć z obcymi, niebezpiecznymi na drodze, w śpiączce lub obłąkaniem z najbliższymi. I jeszcze. Jeśli zignorujemy satysfakcję i przyjemności związane z tym szalonym harmonogramem, myślę, że ryzykujemy utratę pewnych aspektów tego, co sprawia, że nasze prace są tak dobre, jak są, kiedy są dobre. Nie oznacza to, że powinniśmy powrócić do złych dawnych czasów, ale myślę, że musimy znaleźć sposoby, aby uznać i nauczać, że wykonywanie tej pracy właściwie czasami wydaje się bolesne, trudne lub izolujące. Czasami bycie tam po stronie pacjenta jest wszystkim i jest sprzeczne z wszystkimi innymi imperatywami dotyczącymi twojego własnego dobra.
Kiedy przypominam sobie radości i smutki z mojego programu pobytu, przypominam oczywiście radości i smutki bycia młodym oraz przerażenie i podekscytowanie zostaniem lekarzem. I pewnie robię selektywne zapomnienie i pomysłowe zapamiętywanie. Ale co jakiś czas, gdy źle zarządzam terminami i czuję się o wiele za późno, wracam do tych emocji. Jestem jedynym, który się obudził. Widzę to. Czuję się tak, jak się czujesz, gdy obudziłeś się przez 24 godziny – w pewien sposób nieostrożny i skoncentrowany na innych. Myślę, że dawno temu oglądałem słońce przez okna szpitala i muszę przyznać, że się uśmiecham.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z New York University w Nowym Jorku.

Materiał uzupełniający
[więcej w: poradnia dietetyczna katowice, przychodnia medyk rzeszów, rehabilitacja dzieci warszawa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: poradnia dietetyczna katowice przychodnia medyk rzeszów rehabilitacja dzieci warszawa