Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Przenikanie nocy ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Opieka, jaką zapewniają, jest często lepsza niż opieka, którą zapewniam – z pewnością lepiej wypoczęta i nadzorowana. Ale od czasu do czasu spędzam w szpitalu 24 godziny na dobę jako pacjent (w czasie porodu z moim pierwszym dzieckiem) lub jako rodzic pacjenta (4-latek ze złamaniem spiralnym kości udowej i słabo kontrolowanym bólem), i myślę, że być może to, że towarzyszy mi przez ten 24-godzinny odcinek może nauczyć lekarza czegoś cennego w rytmach i fizjologii porodu lub w zarządzaniu urazem, bólem i ulgą w bólu. Jestem pewien, że istnieją inne sposoby na naukę tych lekcji, ale utrzymanie firmy przez całą dobę robi na pewno wrażenie. Są historie, o których wciąż myślę w 24- do 36-godzinnych przyrostach. Widziałem, jak antybiotyki zaczynają działać – lub nie działają wystarczająco szybko, aby wyprzedzić te zjadliwe bakterie. Widziałem hialinową chorobę błonową lub uporczywe krążenie płodu (PFC, jak to nazywaliśmy) ewoluuje i pogarsza się, a czasem zaczyna się poprawiać. Pamiętam mojego starszego rezydenta, późnej nocy na NICU, spoglądającego w dół na nasze nowe preemie i mówiącego: Po prostu to czuję, on ma zamiar PFC na ciebie. I wiedziałem, że zamierzam spędzić resztę nocy wisi nad tym rozgrzewającym stołem, uważając na PFC – co prawdopodobnie nazwalibyśmy PPHTN (trwałe nadciśnienie płucne). Oczywiście nauczyłem się również zarządzać kroplami aminofiliny, które stosowaliśmy w leczeniu zaostrzeń astmy – a teraz nie były używane od lat – można więc twierdzić, że wiele z tego, czego się dowiedziałem, jest obecnie nieaktualnych zarówno w treści, jak i pedagogice. Formularz.
Oto, co robią stare pierniki: przyglądamy się naszym cennym lekcjom i tsk-tsk, czy nowe pokolenie może nauczyć się tych samych rzeczy, ponieważ uczą się ich inaczej. Jesteśmy święcie przekonani, że obiektywnie rzecz biorąc, cokolwiek zrobiliśmy, było najlepszym sposobem na zrobienie tego.
Ale jest gorzej. Przede wszystkim, i nie do odrzucenia, czasami odczuwam nostalgię za czystym szaleństwem, lekką chęcią tego wszystkiego – na zmęczenie ciosami, które odczuwałeś, gdy nie spałeś, ponieważ wykonywałeś najważniejszą pracę na świecie , obudzony, gdy wszyscy inni spali, ty i dzieci, przeżywasz noc. Dla tego rodzaju pozbawionego snu połączenia czasami czuliście się z konkretnymi pacjentami przez cały dzień, po czym sprawdzaliście je, uśmiechając się dumnie, gdy członkowie rodziny wykrzyknęli, że wciąż tam jesteście.
Z pewnością istniała pewna głupota z macho – i realne ryzyko, jeśli pozwolisz sobie myśleć, że jesteś w formie, by podejmować złożone decyzje lub wykonywać procedury. Ale było też nieco uzależniające uczucie, że ta ekstremalna praca w tym ekstremalnym miejscu popchnęła cię w stan odmienności.
Oto więc: jestem nostalgiczny z powodu tego odmiennego stanu, tak jak to miało miejsce w stosunku do rana, kiedy twoje usta były wyschnięte, ziarniste powieki, twój wewnętrzny zegar tykał z nadzieją w chwili, gdy pomoc dotarła, a ty nie byłeś już dłużej. Bądź odpowiedzialny, ale twój schowek unosił się przed ziarnistymi oczami, wyświetlając wszystkie jeszcze nie wypełnione pudełka, przypominając ci, że tempo będzie wzrastać tylko przy zegarze. Twój sygnalizator był gotowy, by zabrzmiało jeszcze raz i przypomniał ci, że łóżka są pełne, a wzmagają się gorączki i podmuchy IV, a ty jesteś dyżurnym, tym, który zrobi, co trzeba, a noc się nie skończyła.
Tak więc staję się starym pierdnięciem, podobnie jak te, z których kpiliśmy z dumy ze szkolenia w czasach gigantów
[więcej w: doxycyklina cena, klinika okulistyczna katowice ceglana 35, pluskwy domowe ugryzienia ]

Tags: , ,

No Responses to “Przenikanie nocy ad”

 1. Tan Stallion Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dieta sokowa[...]

 2. Nikola Says:

  Nie wiem czemu służy ten artykuł.

 3. Hubert Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do wczasy odchudzające[...]

 4. Artur Says:

  Mój przyjaciel cierpi na tę alergię

Powiązane tematy z artykułem: doxycyklina cena klinika okulistyczna katowice ceglana 35 pluskwy domowe ugryzienia