Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Poprawa wartości w Medicare dzięki poprawce SGR

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Pod koniec kolejnego roku i zaplanowanej obniżki o 24,4% w opłatach lekarzy, lekarze i decydenci znów są zaniepokojeni, co do tego, jak lekarz może zapłacić, może mieć formuła zrównoważonej stopy wzrostu (SGR), która służy do wyliczenia honorariów lekarza Medicare. W tym roku jest jednak inaczej niż w większości lat, kiedy ogólnie uwaga została ograniczona do znalezienia sposobu na odłożenie planowanych obniżek płatności (które faktycznie zostały uchwalone tylko raz). W tym roku, po raz pierwszy, dwustronna, dwuizbowa uwaga skierowana jest na opracowanie alternatywnego systemu refundacji, który nagradza lekarzy, którzy poprawiają jakość i skuteczność opieki, a nie tylko kopie przysłowiowego SGR, który może przetrwać kolejny rok. Od 1992 r. Medicare zwraca lekarzy zgodnie z harmonogramem opłat zwanym opartą na zasobach skalą względnej wartości w połączeniu z limitem wydatków, który od 1997 r. Nazywany jest zrównoważonym tempem wzrostu. Skala względnej wartości została zaprojektowana w celu stworzenia bardziej racjonalnych relacji między płatnościami dla różnych usług świadczonych przez lekarzy. Określa względne ceny na podstawie ilości pracy związanej z usługą, średnich kosztów związanych z praktyką oraz geograficznego współczynnika korekty. Wartości względne są przeliczane na dolary za pomocą metryki zwanej współczynnikiem konwersji.
Skumulowane zmiany w aktualizacjach płatności, w indeksie ekonomicznym Medicare oraz w wydatkach na poszczególnych beneficjentów Medicare (2000-2012). Wzrost objętości spowodował, że lekarz wydał więcej niż ceny wejściowe i aktualizacje płatności. Dane pochodzą z Medicare.
Limit wydatków, teraz nazywany SGR, istnieje również od 1992 r. Z powodu obaw, że lekarze, którzy otrzymywali niższe ceny za poszczególne usługi, mogą zwiększyć liczbę lub połączenie świadczonych usług, aby zrekompensować różnicę w dochodach. Zwiększenie ilości świadczonych usług stanowiło większą część wzrostu wydatków na lekarza w ostatnim dziesięcioleciu (patrz wykres).
System opłat za usługi, w ramach którego lekarze są opłacani za każdą świadczoną usługę, bardzo różni się od sposobu, w jaki Medicare zwraca inne usługi. W przypadku usług szpitalnych, opieki domowej i domowej opieki pielęgniarskiej, Medicare przeniosło się do korzystania z płatności pakietowych – jednorazowej płatności obejmującej wszystkie usługi świadczone w określonym miejscu lub podczas określonego wydarzenia. Chociaż płatności pakietowe przedstawiają własne wyzwania, ponieważ zachęcają do dostarczania większej liczby pakietów usług lub wydzielenia (tj. Oddzielnego naliczania opłat za części pakietu usług), ogólnie rzecz biorąc, wynagradzają one efektywne świadczenie usług w ramach pakietu coś, czego nie robi skala względnej wartości.
Zastosowanie skali względnej z opłatami skorygowanymi według SGR jest niespójne z odnowionym zainteresowaniem tworzeniem wartości w opiece zdrowotnej. Harmonogram opłat, który zwraca lekarzy na podstawie rachunków za około 8000 odrębnych kodów usług, sprawia, że bardzo trudno jest wyznaczyć lekarzy odpowiedzialnych lub odpowiedzialnych za wyniki zdrowotne swoich pacjentów lub za koszty ich leczenia. Ponadto zachęty, które SGR przedstawia indywidualnemu lekarzowi, są niezgodne z celem formuły kontrolowania wydatków na zagregowane lekarzy
[podobne: turkuć podjadek ugryzienie, klinika ceglana, praca legionowo olx ]

Tags: , ,

No Responses to “Poprawa wartości w Medicare dzięki poprawce SGR”

 1. Barbara Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Makijaż permanentny kielce[...]

 2. Tough Nut Says:

  Zapisałam mamę i zobaczymy jak będzie

 3. Albert Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do oleje[...]

 4. Elżbieta Says:

  czym grozi nieleczona niedoczynność tarczycy

Powiązane tematy z artykułem: klinika ceglana praca legionowo olx turkuć podjadek ugryzienie