Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Polityczne holowanie w warszawskich i pediatrycznych funduszach pobytowych cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Przynajmniej, jeśli Amerykanie nie będą już chcieli udzielać federalnego wsparcia dla pediatrów szkoleniowych, to pomoże to szpitalom dziecięcym uzyskać z wyprzedzeniem informację o takiej zmianie. Dzięki tegorocznemu środkowi finansowania CHGME z daleka od pewności, dzieci i mieszkańcy pediatrii otrzymują zapłatę z dochodów klinicznych i innych realokacji – co niewątpliwie powoduje presję na inne części systemu opieki zdrowotnej dla dzieci. Chociaż ten środek zapobiegawczy pomaga w kontynuowaniu szkolenia pediatrów i opiece nad ich pacjentami, mamy nadzieję, że w przyszłości fundusze GME mogą uniknąć wpadnięcia w tego typu polityczne przeciąganie liny.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 30 października 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z programu Fundacji Klinicznych Uniwersytetu Roberta Wooda Johnsona, University of Pennsylvania (CAW, DAA) oraz Centrum Zdrowia i Badań ds. Równości w Zdrowiu, Philadelphia Veterans Affairs Medical Center (DAA) – oba w Filadelfii; oraz program rezydencji pediatrycznych, Seattle Children s Hospital i University of Washington School of Medicine, Seattle (JCD, RPS).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Amerykański Komitet Pediatryczny ds. Pediatrii. Finansowanie edukacji medycznej absolwenta w celu zaspokojenia potrzeb dzieci i przyszłej kadry pediatry. Pediatrics 2008; 121: 855-861
Crossref Web of Science Medline
2. Zgłoś się do Kongresu: Szpitale Dziecięce Program płatności w ramach programu edukacji medycznej dla absolwentów (CHGME). Washington, DC: Administracja zasobami i usługami zdrowotnymi (http://bhpr.hrsa.gov/childrenshospitalgme/pdf/reporttocongress2013.pdf).

3. Fieldston ES, Altschuler SM. Implikacje rosnącego korzystania z wolnostojących szpitali dziecięcych. JAMA Pediatr 2013; 167: 190-192
Crossref Web of Science
4. Szpitale dziecięce Absolwent edukacji medycznej (CHGME) / Workforce. Alexandria, VA: Children s Hospital Association (http://www.childrenshospitals.net/AM/Template.cfm.Section=CHGME).

5. Newhouse JP, Wilensky GR. Płacenie za medyczne kształcenie absolwentów: debata toczy się dalej. Health Aff (Millwood) 2001; 20: 136-147
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: urobilinogen w moczu norma, lek bez recepty na infekcje intymne, poznań badania genetyczne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: lek bez recepty na infekcje intymne poznań badania genetyczne urobilinogen w moczu norma