Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Polityczne holowanie w warszawskich i pediatrycznych funduszach pobytowych ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zakres, w jakim szpitale powinny przeznaczać te środki i fundusze z innych źródeł na GME, a nie na inne ich misje, jest dyskusyjny. Kiedy federalne fundusze GME zostaną przywłaszczone, sposób ich dystrybucji jest inny w przypadku wolnostojących szpitali dziecięcych niż w przypadku innych szpitali klinicznych. Krytycy programu Medicare GME twierdzą, że jego podejście prowadzi do nierówności, ponieważ opiera się głównie na odsetku pacjentów szpitala objętych programem Medicare i liczbie mieszkańców w każdym szpitalu.5 Program CHGME opiera również swoją bezpośrednią edukację medyczną. płatności od liczby mieszkańców, ale używa bardziej wieloaspektowej formuły do obliczania pośrednich płatności medyczno-edukacyjnych, które wspierają nieedukacyjne funkcje szpitala klinicznego i koszty pacjenta, które są wyższe niż w przypadku innych szpitali.1,4 Pomimo tych różnic w rachunkowości , ani mechanizmy finansowania programu nie są jasno dostosowane do ważnych celów GME, w tym zarządzania całkowitą wielkością siły roboczej lekarzy oraz ich specjalnością i rozmieszczeniem geograficznym.5 Widoczny rozdźwięk między zachętami stworzonymi przez federalne subsydia GME a wielkością i strukturą siły roboczej który jest produkowany spowodował, że wiele osób zastanawia się, jaką rolę powinny mieć fundusze publiczne w ph trening ysician.
Kluczową kwestią dla tego, kto finansuje GME, jest pytanie, kto czerpie z niego korzyści. Lekarze, szpitale akademickie i programy treningowe twierdzą, że szkolenie lekarzy służy nam wszystkim – i że pediatrzy-w-treningu, w szczególności, będą pracować, aby chronić wrażliwe dzieci.1 Nasza zdolność do opieki zdrowotnej, którą chcemy dla naszych dzieci i dla nas samych, zależy od po części za opłacenie szkolenia, które zapewni, że będą ludzie, którzy mogą świadczyć te usługi. Ekonomiści zwracają jednak uwagę, że lekarze faktycznie płacą za własne szkolenia, podczas których pracują poniżej płac rynkowych, i że umiejętności, które rozwijają w trakcie szkoleń, są dla nich przenośne i są zasadniczo odsprzedawane pacjentom lub ubezpieczycielom lub pracodawcy, którzy płacą za swoją opiekę5. Chociaż pediatrzy mogą różnić się od ekonomistów w kwestii tego, czy świadczona przez nich opieka jest dobrem publicznym, może ogólnie dojść do porozumienia, że wszyscy jesteśmy lepsi, jeśli nie finansujemy opieki zdrowotnej dla dzieci do perypetii procesu politycznego – szczególnie biorąc pod uwagę sposób, w jaki proces ten ostatnio się rozegrał. Przynajmniej wiecznie niepewne finansowanie stanowi problem, a finansowe wygładzenie byłoby korzystne dla wszystkich.
Zjawisko GME wynikające z zamknięcia rządu powinno stanowić ostrzeżenie. Krytycy procesu finansowania GME Medicare, którzy apelują o system oparty na środkach, mogą zauważyć, że program szpitali dla dzieci jest zobowiązany do corocznej walki o ochronę finansowania i kontynuowania misji ochrony zdrowia i dobrostanu dzieci. Zaproponowano kilka rozwiązań dotyczących niepewności finansowania CHGME, w tym utworzenie wszechstronnego funduszu powierniczego GME, dającego programowi CHGME taki sam status uprawnień jak program Medicare GME, oraz eliminację wszystkich publicznych funduszy na GME1. To ostatnie podejście zasługuje na ścisłą kontrolę ; gdyby szkolenie GME zostało przeniesione z domeny publicznej, dostępność kształcenia szkoleniowego zależałaby od dochodów klinicznych – z poważnymi konsekwencjami dla mniej lukratywnych dziedzin, takich jak opieka podstawowa
[patrz też: praca legionowo olx, rodzinna polipowatość gruczolakowata, zomikos ]

Tags: , ,

No Responses to “Polityczne holowanie w warszawskich i pediatrycznych funduszach pobytowych ad”

 1. Jacek Says:

  Mleko krowie jest zdrowe

 2. Klara Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: mezoterapia warszawa[...]

 3. Beetle King Says:

  Często boli mnie głowa jakby to był tętniak

 4. Patryk Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu chirurgia[...]

 5. Iwo Says:

  mam wrażenie, że ludzka głupota się pogłębia

Powiązane tematy z artykułem: praca legionowo olx rodzinna polipowatość gruczolakowata zomikos