Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Konsolidacja przemysłu w szpitalach – jeszcze więcej cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Wysiłki takie zapewniłyby bardzo potrzebny czas na ocenę, które struktury organizacyjne przyniosą najlepszy zwrot dla naszych dolarów opieki zdrowotnej iw jakich okolicznościach. Pełna dyskusja na temat możliwych inicjatyw wykracza poza zakres tego artykułu, ale warto wspomnieć o trzech pomysłach. Po pierwsze, aniołowie inwestorzy i inwestorzy kapitału podwyższonego ryzyka mogą pomóc w stworzeniu innowacyjnych organizacji świadczących usługi opieki zdrowotnej, które zapewnią klinicznie zintegrowaną, opartą na dowodach opiekę po możliwie najniższych kosztach bez ograniczania konkurencji. Nowi sponsorzy rozważaliby różne pomysły organizacyjne i wnosili umiejętności strategiczne i operacyjne do swoich przedsięwzięć, i mogliby być lepiej usytuowani niż lokalne systemy opieki zdrowotnej lub grupy lekarzy, aby zaakceptować powiązane ryzyko. Po drugie, Medicare może eksperymentować z systemami zwrotu kosztów, które stanowią zachętę dla nowo powstających odpowiedzialnych organizacji opiekuńczych do realizacji struktur organizacyjnych, które nie obejmują wspólnej własności wszystkich aktywów. Wspólne przedsięwzięcia i relacje umowne łatwiej byłoby się rozwijać niż fuzje, gdyby okazało się to konieczne.
Na koniec, ale z pewnością nie mniej, moglibyśmy wezwać prywatnych i publicznych ubezpieczycieli do udostępnienia szczegółowych danych dotyczących roszczeń agencjom publicznym i prywatnym badaczom, ponieważ niektórzy ubezpieczyciele zaczęli to robić za pośrednictwem Instytutu kosztów opieki zdrowotnej. Dane te umożliwiłyby badaczom i organom egzekwującym ocenę ocenę, w jaki sposób najnowsze rodzaje konsolidacji wpływają zarówno na koszty, jak i jakość. Będziemy potrzebować słońca, aby oświetlić ścieżkę do przodu.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 11 grudnia 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, IL.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Fala połączeń szpitali. New York Times. 12 sierpnia 2013 r. (Http://www.nytimes.com/interactive/2013/08/13/business/A-Wave-of-Hospital-Mergers.html._r=0).

2. Gaynor M, Town R. Wpływ konsolidacji szpitali: aktualizacja. Princeton, NJ: Fundacja Roberta Wooda Johnsona, czerwiec 2012 r. (Http://www.rwjf.org/content/dam/farm/reports/issue_briefs/2012/rwjf73261).

3. Instytut kosztów opieki zdrowotnej. Raporty dotyczące kosztów i wykorzystania opieki zdrowotnej w latach 2010-2012. (http://www.healthcostinstitute.org/reports).

4. Berenson RA, Ginsburg PB, Christianson JB, Yee T. Rosnąca potęga niektórych dostawców, którzy uzyskują wysokie podwyżki płatności od ubezpieczycieli, sugeruje konieczność zastosowania środków zaradczych. Health Aff (Millwood) 2012; 31: 973-981
Crossref Web of Science Medline
5. Lewis MS, Pflum KE. Systemy szpitalne i siła przetargowa: dowody z nabyć poza rynkiem. 27 września 2013 r. (Http://www.kevinpflum.com/wp-content/uploads/hosp_bp.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (31)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: turkuć podjadek ciekawostki, lek bez recepty na infekcje intymne, odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: lek bez recepty na infekcje intymne odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena turkuć podjadek ciekawostki