Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Klasyfikowanie wartości lekarza – błędne zastosowanie pomiaru wyników

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Być może jedyną kwestią polityki zdrowotnej, na którą zgadzają się Republikanie i Demokraci, jest potrzeba przejścia od ilościowej do opartej na wartości płatności dla dostawców usług medycznych. Zamiast płacić za aktywność, aspiracyjnym celem jest opłacenie wyników uwzględniających jakość i koszty. Zgodnie z tym pojęciem płacenia za wartość zamiast wolumenu, Affordable Care Act (ACA) stworzył modyfikator płatności oparty na wartości lub modyfikator wartości , czyli metodę płacenia za wyniki dla lekarzy, którzy aktywnie uczestniczą w Medicare . Do 2017 roku lekarze zostaną nagrodzeni lub ukarani na podstawie względnie wyliczonej wartości opieki zapewnianej beneficjentom Medicare. Chociaż zgadzamy się, że płatność według wartości jest odpowiednia jako koncepcja, praktyczna rzeczywistość jest taka, że Centra Medicare i Medicaid Services (CMS), pomimo bohaterskich wysiłków, nie mogą dokładnie zmierzyć ogólnej wartości lekarza, teraz lub w przewidywalnej przyszłości. Zamiast pomagać w ustanawianiu centralnej roli pomiaru wydajności u opiekunów, którzy są bardziej odpowiedzialni za opiekę, jaką zapewniają, oraz w informowaniu o projektach poprawy jakości i bezpieczeństwa, polityka ta może podważyć dążenie do opieki zdrowotnej o wyższej wartości. Jednak zawód lekarza był wyjątkowo cichy, ponieważ to błędne podejście postępuje.
Modyfikator wartości ma zapewniać zróżnicowaną płatność dla lekarza lub grupy lekarzy zgodnie z Harmonogramem opłat dla lekarzy Medicare na podstawie jakości opieki dostarczonej w porównaniu z kosztami; W wyniku tego otrzyma nagrodę lub karę wynoszącą od do 2% płatności dla grup liczących 100 lekarzy lub więcej w 2015 roku i dla wszystkich lekarzy do stycznia 2017 roku. CMS przewiduje zwiększenie odsetka płatności zagrożonych w miarę wzrostu pozytywnego doświadczenia. Aby zmniejszyć obciążenie lekarzy, CMS oparł modyfikator wartości na systemie raportowania jakości lekarza (PQRS).
PQRS działa od 2007 roku. Obecnie składa się z ponad 200 środków, głównie z zalecanych procesów klinicznych, profilaktyki i koordynacji opieki. Środki są rozłożone na dziesiątki specjalności i podkategorii, które służą pacjentom Medicare, a zatem tylko garstka dotyczy każdego indywidualnego pracownika służby zdrowia. Po 6 latach i pomimo oferowania różnych sposobów zgłaszania danych wysokiej jakości (za pomocą interfejsu WWW, rejestrów i roszczeń administracyjnych), mniej niż 30% uprawnionych profesjonalistów faktycznie zgłasza swoje dane do CMS.
Ten ponury wskaźnik uczestnictwa lekarzy wyraźnie kontrastuje z poziomami uczestnictwa w szpitalach, które są wyższe niż 99% w porównywalnych programach do płacenia za raporty i wynagradzaniu za wydajność, którymi zarządza CMS. Różne wskaźniki uczestnictwa wynikają z odmiennej ekonomiki szpitali i praktyk lekarskich. Marginesy szpitalne występują zazwyczaj w małych pojedynczych cyfrach; do 2% więcej lub mniej to wielka sprawa. Praktyki lekarskie mają koszty ogólne w wysokości od 55 do 60%; reszta jest dostępna dla lekarzy, aby zabrać ją do domu lub zainwestować w ulepszenia w praktyce. Tutaj do 2% to niewielka oferta. Ponadto, w ramach systemu opłat za usługi, lekarze mogą zazwyczaj generować więcej usług opieki zdrowotnej podlegających zwrotowi, a czasami nawet up-kodować swoje usługi w zakresie zgłaszania ich w celu zaradzenia wszelkim niewielkim stratom w przychodach, unikając jednocześnie znacznych kosztów raportowania o miarach jakości PQRS. .1
Skromny udział lekarzy w PQRS sugeruje również, że coś jest zasadniczo nie tak – lekarze po prostu nie respektują środków i mają dobry powód.
[patrz też: tabela kalorii produktów spożywczych, test schirmera, test schirmera dla noworodka ]

Tags: , ,

No Responses to “Klasyfikowanie wartości lekarza – błędne zastosowanie pomiaru wyników”

 1. Flint Says:

  Prośbę o podanie nazwy ziół

 2. Zoja Says:

  [..] Cytowany fragment: acerola[...]

 3. Bartosz Says:

  nie musisz leżeć cały czas w łóżku chyba że faktycznie źle się czujesz

 4. Konrad Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: odszkodowania za błędy lekarskie[...]

 5. Dangle Says:

  poza błonnikiem należy przyjmowac antyoksydanty

Powiązane tematy z artykułem: eksenatyd tabela kalorii produktów spożywczych test schirmera