Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Klasyfikowanie wartości lekarza – błędne zastosowanie pomiaru wyników ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wskaźniki PQRS odzwierciedlają znikomą niewielką część działalności zawodowej w większości specjalizacji klinicznych. Kilka takich środków może zapewnić bardzo mylące zdjęcie dowolnej jakości lekarza. Badania pokazują, że skuteczność w określonych aspektach opieki nie przewiduje skuteczności innych składników opieki. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej zarządzają 400 różnymi warunkami w ciągu roku, a 70 warunków odpowiada za 80% obciążenia ich pacjenta. Jednak lekarz pierwszego kontaktu podaje obecnie tylko trzy pomiary PQRS. Jedną z definicji kompetencji zawodowych lekarzy jest nawykowe i rozsądne korzystanie z komunikacji, wiedzy, umiejętności technicznych, rozumowania klinicznego, emocji, wartości i refleksji w codziennej praktyce, z korzyścią dla jednostki i społeczności, która jest obsługiwana. 2 Pacjenci kładą nacisk na o zaufaniu lekarzy, empatii, człowieczeństwie, osobowości, szczerości, szacunku i dokładności.3 Globalna miara wartości powinna uchwycić większość, jeśli nie wszystkie, różnorodnych elementów pożądanego działania. Jednak dostępne środki w PQRS i innych miejscach są odpowiednie dla kilku z tych cech zawodowych.
Bardziej konkretnie, przykłady ważnych, ale przeoczonych aspektów wydajności lekarza, które chcielibyśmy zmierzyć, obejmują dokładną i terminową diagnozę, unikanie nadużywania interwencji diagnostycznych i terapeutycznych oraz opiekę nad rosnącą liczbą pacjentów z wieloma chorobami przewlekłymi i ograniczeniami funkcjonalnymi. 4 Podstawową rolą radiologa jest zapewnienie dokładnych i pełnych interpretacji badań obrazowych. Jednak z powodu braku dokładności w diagnozowaniu radiograficznym, pomiary PQRS obejmują czas ekspozycji zgłoszony dla procedur wykorzystujących fluoroskopię i niewłaściwe użycie prawdopodobnie łagodnej kategorii oceny w badaniach przesiewowych mammografii. PQRS opiera się na wątpliwej opinii, że pomiar i satysfakcjonujące wyniki w tak niejasnych klinicznych aspektach opieki są warte zachodu. Nawet jeśli takie działania są korzystne, działanie tych środków nie świadczy o jakości radiologa w ramach obliczania wartości CMS.
Zastanów się nad jakością dla chirurgów. Chcemy być w stanie mierzyć wydajność w kluczowych kompetencjach, które wpływają na wyniki, takie jak ocena, kiedy i kiedy należy operować oraz która procedura powinna być stosowana, a także umiejętności techniczne chirurga na sali operacyjnej. Ponieważ jednak te cechy są trudne do dokładnego i rutynowego obliczenia, środki PQRS dla chirurgów obejmują raczej przestrzeganie wytycznych dotyczących profilaktyki antybiotykowej i przeciwzakrzepowej. Ponownie, te środki oceniają godne działania profilaktyczne, ale nie odzwierciedlają wkładu chirurga w wytwarzanie wartości.
Wyzwanie związane z dokładnym przypisaniem kosztów do indywidualnego lekarza jest podobnie zniechęcające. Obecne metody dostosowywania wielkości liter nie uwzględniają w wystarczającym stopniu różnic w natężeniu choroby pacjentów, komplikując współistniejące warunki lub istotne różnice społeczno-ekonomiczne – różnice poza kontrolą lekarza, które wpływają na koszt opieki. A obecnie nie wiemy, jak przypisać indywidualnemu lekarzowi koszty generowane przez beneficjentów Medicare w całym systemie opieki zdrowotnej.
W gruncie rzeczy twórcy polityki znajdują się w trudnym dylemacie
[więcej w: klinika okulistyczna katowice ceglana 35, doxycyklina cena, klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35 ]

Tags: , ,

No Responses to “Klasyfikowanie wartości lekarza – błędne zastosowanie pomiaru wyników ad”

 1. Manimal Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu sklep internetowy zdrowa żywność[...]

 2. Snake Eyes Says:

  U mnie szybko udalo sie wrocic do normalnego funkcjonowania

 3. The China Wall Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: farmacja[...]

 4. Karina Says:

  najgorsze są skurcze jelit

 5. Fast Draw Says:

  Article marked with the noticed of: Usługi pielęgniarskie w domu warszawa[...]

 6. Szymon Says:

  Tez nie dostalam renty,a cisnienie,to mam wysokie.

Powiązane tematy z artykułem: doxycyklina cena klinika okulistyczna katowice ceglana 35 klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35