Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Chodzący umarły mężczyzna

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zszokowany nie byłby dokładny, ponieważ przywykliśmy do tego, że nasi nieubezpieczeni pacjenci otrzymują nieodpowiednią opiekę medyczną. Zasmucony też nie był dobry, tylko dziobał na krawędzi naszej odpowiedzi. A zniechęcony po prostu uderzył w ofiarę. Po usłyszeniu tej historii nie byliśmy ani wstrząśnięci, ani zasmuceni, ani zniechęceni. Byliśmy po prostu przerażeni. Spotkaliśmy Tommy ego Davisa w klinice naszego szpitala dla osób ubogich w marcu 2013 r. (Nazwa i data zostały zmienione w celu ochrony prywatności pacjenta). On i jego żona byli chronicznie nieubezpieczeni, mimo że pracowali w pełnym wymiarze godzin i teraz poniosą katastrofalne konsekwencje.
Tydzień przed tą wizytą pan Davis przyszedł do naszego oddziału ratunkowego z bólem brzucha i zaparciem. Jego badanie, testy laboratoryjne i tomografia komputerowa kosztowały go 10 000 $ (całe jego oszczędności życiowe), a pod koniec wieczoru wysłano go do domu z rozpoznaniem przerzutowego raka okrężnicy.
Rok wcześniej miał podobne objawy i odwiedził lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który pobierał pobieżną historię, powiedział panu Davisowi, że będzie potrzebował ubezpieczenia, aby zostać odpowiednio ocenionym, i zapłacił mu 200 USD za spotkanie. Ponieważ pan Davis był biedny i nie kwalifikował się do Kentucky Medicaid, po prostu używał lewatywy, aż nie był w stanie wypróżnić się. Do czasu jego oceny w oddziale ratunkowym miał on całkowicie zablokowaną okrężnicę i powszechną chorobę i zdecydował się zrezygnować z leczenia.
Pan Davis doszedł do wniosku, że coś jest nie w porządku, ale nie był w stanie zapłacić za ocenę. Kiedy jego żona łkała obok niego w sali egzaminacyjnej, opowiadał o swoich miesiącach utraty wagi, nieznośnym bólu w jelitach i podejrzanym podejrzeniu, że choruje na raka. Gdybyśmy znaleźli to wcześniej, twierdził, to by miało znaczenie. Ale teraz jestem tylko martwym mężczyzną.
Dla wielu naszych pacjentów ubóstwo ogranicza dostęp do opieki. Niedawno widzieliśmy mężczyznę z AIDS i wysypkę na całe ciało, której nie było stać na bilet autobusowy na spotkanie dermatologiczne. Czasami płacimy za leki naszych pacjentów, ponieważ nie są w stanie pokryć nawet 4 $ pieniędzy. Ale sporą liczbę naszych pacjentów – medycznych niezadowolonych – odmawia się podstawowych usług tylko dlatego, że nie mają ubezpieczenia, a odpowiedź naszego kraju na ten problem czasami wydawała się bezzębna.
W naszej klinice nieubezpieczeni pacjenci często uznają konieczną opiekę za nieosiągalną. Otyła, 60-letnia kobieta z objawami i objawami zastoinowej niewydolności serca została niedawno oceniona w klinice. Nie mogła sobie pozwolić na badanie echokardiograficzne i ocenę choroby niedokrwiennej serca, którą zleciłaby większość internistów, więc rozpoczęto leczenie furosemidem i dostosowano je, aby złagodzić jej objawy. Tej wiosny, nasi koledzy zobaczyli kobietę z nowo odkrytym guzkiem płuca, który był wysoce podejrzany w walce z rakiem. Została skierowana do chirurga klatki piersiowej, ale nalegał, aby najpierw miała skan PET – test, za który nie mogła zapłacić.
Jakkolwiek nieobliczalna może być historia pana Davisa, obywatela USA, który umrze, ponieważ był nieubezpieczony, literatura sugeruje, że to zwykła opowieść. Badanie z 2009 r. Ujawniło bezpośrednią korelację między brakiem ubezpieczenia a zwiększoną śmiertelnością i zasugerowało, że prawie 45 000 amerykańskich dorosłych umiera każdego roku, ponieważ nie mają oni żadnego ubezpieczenia medycznego.1 I chociaż nie możemy z całą pewnością twierdzić, że pan
[patrz też: tabela kalorii produktów spożywczych, klinika okulistyczna katowice ceglana 35, turkuć podjadek ciekawostki ]

Tags: , ,

No Responses to “Chodzący umarły mężczyzna”

 1. Anna Says:

  [..] Cytowany fragment: okulista Pszczyna[...]

 2. Sofa King Says:

  Lekarze rodzinni mylą się nie czasem a zazwyczaj

 3. Slow Trot Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: moczenie dzieci[...]

 4. Waylay Dave Says:

  możliwość badań klinicznych z Pratia

 5. Agata Says:

  [..] Cytowany fragment: Klinika stomatologiczna[...]

 6. Night Train Says:

  Jaki jest cel takich artykułów jak ten i kilka innych

Powiązane tematy z artykułem: klinika okulistyczna katowice ceglana 35 tabela kalorii produktów spożywczych turkuć podjadek ciekawostki