Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Chodzący umarły mężczyzna ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Davis przeżyłby, gdyby był ubezpieczony, badania sugerują taką możliwość; dawniej nieubezpieczeni dorośli, którym udzielono dostępu do Oregon Medicaid, częściej niż osoby nieubezpieczone miały zwykle miejsce opieki i osobistego lekarza, aby uczestniczyć w ambulatoryjnych wizytach lekarskich i otrzymywali zalecaną opiekę profilaktyczną.2 Gdyby pan Davis był ubezpieczony, być może zaoferowano terminowe i odpowiednie badania przesiewowe na raka jelita grubego, a jego ból brzucha i zaparcia zostały z pewnością poddane szybkiej ocenie. Wybrani urzędnicy ponoszą ogromną odpowiedzialność za przerażającą wrażliwość 22% amerykańskich dorosłych, którzy obecnie nie mają ubezpieczenia. The Affordable Care Act (ACA) – jedyna legalna próba prawodawcza zmierzająca do zapewnienia niemal powszechnej ochrony zdrowia – jest nadal atakowana przez niektórych członków Kongresu, a nasi dwaj senatorowie twierdzą, że wzmocnienie konkurencji na rynku i wprowadzenie reformy deliktowej zapewni bezpieczeństwo wystarczające dla naszego nędzarze narodu.
Omawiając (i zasmucając), co stało się z panem Davisem i naszymi wieloma pacjentami z kliniki, których zdrowie cierpi z powodu braku ubezpieczenia, rozważaliśmy nasze własne zobowiązania. Ponieważ niektórzy kongresmeni próbują zlikwidować Obamacare, a niektórzy gubernatorzy stanowi i prawnicy generalnie zastanawiają się nad tym, czy wdrożyć giełdę ubezpieczeń zdrowotnych i rozszerzyć uprawnienia Medicaid, w jaki sposób możemy jako lekarze zapewnić zaspokojenie potrzeb pacjentów takich jak pan Davis.
Po pierwsze, możemy uhonorować nasz podstawowy obowiązek zawodowy, aby pomóc. Niektórzy twierdzą, że ciężar zapewnienia dostępu do opieki zdrowotnej spoczywa raczej na całym społeczeństwie niż na indywidualnych lekarzach, 3 jednak przysięga Hipokratesa zmusza nas do leczenia chorych zgodnie z naszymi możliwościami i osądem oraz do unikania krzywd i niesprawiedliwości. Nawet jeśli nadal mamy nadzieję i pracujemy nad przyszłością, w której wszyscy Amerykanie mają ubezpieczenie zdrowotne, uważamy, że naszą indywidualną odpowiedzialnością zawodową jest traktowanie ludzi w potrzebie.
Po drugie, możemy zapoznać się z prawnymi szczegółami i edukować naszych pacjentów na temat proponowanych reform opieki zdrowotnej. Podczas naszego spotkania z panem Davisem martwił się głośno, że zgodnie z ACA rząd opodatkowuje go za brak ubezpieczenia . Nie był świadomy (jak wielu z naszych biednych i nieubezpieczonych pacjentów), że zgodnie z ostateczną zasadą tego prawa, on i jego rodzina spełniliby kryteria kwalifikacyjne Medicaid, a tym samym mieliby dostęp do kompleksowej i przystępnej opieki.
Wreszcie, możemy naciskać na nasze profesjonalne organizacje, aby domagały się opieki zdrowotnej dla wszystkich. American College of Physicians, American Medical Association i Society of General Internal Medicine poparły zasadę powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, ale generalnie milczały podczas lat debaty politycznej. Brak ubezpieczenia może być śmiertelny i wierzymy, że nasza społeczność zawodowa powinna traktować niedostępny zasięg jako katastrofę zdrowia publicznego i stać za ludźmi, którzy są zagrożeni.
Siedemdziesiąt procent naszych pacjentów w klinice nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, a wszystkie one są przerażająco bezbronne; ich opieka jest niekonsekwentna, nie są oni objęci pewnymi działaniami zapobiegawczymi i kontrolnymi, a ich brak zasobów uniemożliwia im udział w systemie medycznym
[więcej w: zwężenie szpar stawowych, klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35, turkuć podjadek ugryzienie ]

Tags: , ,

No Responses to “Chodzący umarły mężczyzna ad”

 1. Martyna Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: gabinet dentystyczny[...]

 2. Old Regret Says:

  Cała ta pisanina o witaminie C, E i różnych metalach obecnych w owocach

 3. Apolonia Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu depilacja laserowa pach poznań[...]

 4. Matylda Says:

  Myślę, że warto się skonsultować z lekarzem czy nadal to polecają

Powiązane tematy z artykułem: klinika okulistyczna katowice ul ceglana 35 turkuć podjadek ugryzienie zwężenie szpar stawowych