Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Poprawa wartości w Medicare dzięki poprawce SGR cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2018

Blue Cross Blue Shield of Michigan, na przykład, planuje rozszerzyć swój program motywacyjny fee for value dla specjalistów w 2014 r., A American Medical Association jest na wczesnym etapie rozwoju systemu płatności warunkowych dla specjalistów. Oczywiście wyniki tych działań są latami wolne. Specjaliści mogą być zmuszeni do rozważenia, czy będą w stanie zaakceptować większe ryzyko finansowe niż w przeszłości. Sukces ACO z lekarzami może wyjaśnić ich zdolność do pomyślnego wykonania tego zadania. Tegoroczne zainteresowanie ustaleniem SGR jest bardziej obiecujące niż w dekadzie, w której Kongres zaangażował się w ten rytuał na koniec roku. Ale tak jak w przypadku opieki zdrowotnej, diabeł tkwi w szczegółach, a te jeszcze nie zostały sprecyzowane.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 11 grudnia 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Project HOPE, Bethesda, MD.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Centra dla usług Medicare i Medicaid. Oszacowana stopa wzrostu i współczynnik konwersji dla płatności Medicare dla lekarzy w 2014 r. (Http://www.cms.gov/Medicare/Medicare-Fee-for-Service-Payment/SustainableGRatesConFact/Downloads/sgr2014p.pdf).

2. HR 2810: Ustawa o dostępie do zdrowia i poprawie jakości w 2013 r. (Http://energycommerce.house.gov/fact-sheet/reforming-sgr-prioritizing-quality-modernized-physician-payment-system-).

3. Projekt dyskusji: uchylenie SGR i reforma płatności lekarzy Medicare. 30 października 2013 r. (Http://waysandmeans.house.gov/uploadedfiles/sgr_discussion_draft.pdf).

4. Szacowana wartość CBO dla HR 2810. 13 września 2013 r. (Http://www.cbo.gov/sites/default/files/cbofiles/attachments/hr2810.pdf).

5. Biuro budżetowe Kongresu. Budżet i perspektywy gospodarcze; lata obrotowe 2013 do 2023. Luty 2013: 31 (http://www.cbo.gov/sites/default/files/cbofiles/attachments/43907-BudgetOutlook.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (10)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (2)
[podobne: poradnia dietetyczna katowice, stacja dializ, reha med ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: poradnia dietetyczna katowice reha med stacja dializ