Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Polityczne holowanie w warszawskich i pediatrycznych funduszach pobytowych

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W dniu października 2013 r. Rząd federalny USA został częściowo zamknięty, bez stałej rezolucji w sprawie wsparcia budżetu. Jednym z wielu skutków zamknięcia rządu było zlikwidowanie Szpitali Dziecięcych Programu Edukacji Absolwenta Edukacji Medycznej (CHGME). Pięćdziesiąt pięć wolnostojących szpitali dziecięcych otrzymuje obecnie fundusze CHGME. W tych szpitalach kształci się prawie 30% pediatrów ogólnych, 44% pediatrów – lekarzy i chirurgów, a także większość lekarzy pediatrów w Stanach Zjednoczonych.1,2 Zdolność zapewnienia wysoce wyspecjalizowanej opieki nad pacjentami pediatrycznymi ze złożonymi i ostre stany, wolnostojące szpitale dziecięce znajdują się na szczycie wielu sieci skierowań pediatrycznych.3 Nagły spadek finansowania w CHGME stanowi tylko najnowsze wyzwanie finansowe dla szpitali dziecięcych zapewniających szkolenie w miejscu zamieszkania i podkreśla niebezpieczeństwo poddania absolwenta większemu funduszowi Medicare edukacja medyczna (GME) w wysoce upolityczniony proces. Program CHGME został stworzony w 1999 r. Na podstawie ustawy o badaniach i jakości opieki zdrowotnej w celu zapewnienia wsparcia finansowego dla GME w kwalifikujących się wolnostojących szpitalach dla dzieci2. Historycznie, subwencje Medicare GME były powiązane z opieką świadczoną w szpitalach klinicznych dla beneficjentów Medicare, którzy są z rzadkimi wyjątek, dorośli. W rezultacie, przez lata od powstania Medicare w 1965 roku, wolnostojące szpitale dla dzieci otrzymały zasadniczo brak federalnego wsparcia dla stażu lub stypendium. Program CHGME został opracowany w celu zapewnienia częściowej równości w federalnym finansowaniu programów szkoleniowych w tych szpitalach poprzez stworzenie procesu podobnego, ale nie identycznego, do Medicare GME. Jedną z kluczowych różnic między tymi dwoma programami jest fakt, że program Medicare GME finansowany jest z funduszu powierniczego Medicare, a program płatności CHGME opiera się na rocznych środkach finansowych przydzielanych w ramach politycznego procesu corocznych środków na kongresy.
Finansowanie programu płatności CHGME. Dane pochodzą ze Stowarzyszenia Szpitali Dziecięcych.
W ciągu ostatnich 3 lat kwota przeznaczona na szpitale dla dzieci spadła o 21% (patrz wykres) .4 Podobnie jak wszystkie środki federalne z ostatnich 4 lat, te z programu płatności CHGME zależały od stałych rezolucji, a nie od rzeczywistych budżetów przejętych przez Kongres. Zmniejszenia i opóźnienia w otrzymywaniu funduszy CHGME spowodowały wahania milionów dolarów dla poszczególnych szpitali dziecięcych.
Systemy opieki zdrowotnej są skomplikowane pod względem finansowym, działając poprzez plątaninę wewnętrznych subsydiów krzyżowych, ponieważ mają na celu osiągnięcie wielu misji w służbie, edukacji i badaniach. Nagła zmiana w każdym pojedynczym strumieniu dochodów może mieć zatem szerokie i niepewne skutki. W 2008 r. Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) opublikowała deklarację polityczną wzywającą do finansowania programu CHGME w sposób bardziej przewidywalny i zrównoważony1. AAP uznał również potrzebę większej przejrzystości i odpowiedzialności ze strony szpitali klinicznych sposób, w jaki korzystają z federalnych subsydiów. Wiele szpitali dziecięcych finansowanych w ramach programu przeszło niedawny wzrost dzięki hojnemu finansowaniu ze środków na życie, ale wielkość tych świadczeń i szpitale zmieniają się znacznie
[podobne: tabela kalorii produktów spożywczych, klinika ceglana, duspatalin cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Polityczne holowanie w warszawskich i pediatrycznych funduszach pobytowych”

 1. Sugar Man Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: alkomaty jednorazowe[...]

 2. Bianka Says:

  Dieta jest ważna,

 3. Blanka Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: stomatolog płock[...]

 4. Jan Says:

  Taki sok jest smaczny, a witaminy i enzymy zawarte w nim działają natychmiast

 5. Roadblock Says:

  Article marked with the noticed of: odzież bhp[...]

 6. Jowita Says:

  Jestem w ciąży

Powiązane tematy z artykułem: duspatalin cena klinika ceglana tabela kalorii produktów spożywczych