Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

PCORI na 3 lata – postęp, lekcje i plany

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Instytut Badawczy Pacjentów (PCORI), który niedawno obchodził trzecią rocznicę, ustanowił wyraźne ścieżki finansowania i prowadzenia praktycznych badań oraz solidne podstawy badań finansowanych ze środków publicznych. Rada gubernatorów PCORI przyjęła trzy cele strategiczne, aby spełnić swój mandat zgodnie z ustawą o przystępnej cenie. Cele te mają na celu zwiększenie ilości, jakości i terminowości użytecznych, wiarygodnych informacji porównawczych dotyczących badań; przyspieszenie wdrażania i wykorzystania dowodów badawczych; i wywierać wpływ na badania finansowane przez innych, aby uczynić je bardziej skoncentrowanymi na pacjentach i użytecznymi. Aby osiągnąć pierwszy cel, PCORI finansuje badania porównawcze efektywności klinicznej (CER) 1,2 związane z pięcioma krajowymi priorytetami: ocena prewencji, diagnostyki i opcji leczenia; poprawa systemów opieki zdrowotnej; poprawa komunikacji i rozpowszechniania dowodów; usuwanie różnic w zakresie zdrowia i opieki zdrowotnej; oraz ulepszanie metod CER i infrastruktury danych. Aby zapewnić, że sfinansowane badania są użyteczne, a zatem są bardziej prawdopodobne, że zostaną wdrożone, PCORI angażuje osoby i organizacje reprezentujące pacjentów, opiekunów, klinicystów, systemy dostarczania, płatników i nabywców, naukowców, decydentów i przemysł w generowaniu pytań badawczych. Wieloaspektowe panele doradcze pomagają PCORI w ustalaniu priorytetów i precyzowaniu sugerowanych pytań dotyczących ukierunkowanych propozycji wniosków. 3. Wymagamy, aby wnioskodawcy finansujący angażowali pacjentów i odpowiednich interesariuszy w ich zespoły badawcze podczas całego badania – pomagając zidentyfikować i udoskonalić pytania badawcze, wybrać komparatory i wyniki, zidentyfikować i zrekrutować badać populacje, opracowywać materiały rekrutacyjne i instrumenty badawcze oraz interpretować i rozpowszechniać wyniki. Pacjenci i inni interesariusze, wyszkoleni przez PCORI w przeglądzie badań, stanowią 50% zespołów oceniających merytorycznie, oceniających aplikacje. Chodzi o to, aby skupić się na odpowiednich pytaniach i położyć podwaliny pod rozpowszechnianie ważnych odkryć.
Wnioski są oceniane pod względem merytorycznym, w tym zgodności ze standardami opracowanymi przez Komitet Metodologii PCORI; obciążenie związane z danym warunkiem dla jednostek i społeczeństwa; znaczenie dla pacjentów w proponowanych porównaniach, populacjach badań i wynikach (koncentracja na pacjentach); jakość zaangażowania pacjentów i interesariuszy; oraz prawdopodobieństwo, że wyniki mogą zmienić kliniczną lub osobistą praktykę, poprawiając wyniki. Zorientowanie na pacjenta, zaangażowanie i prawdopodobieństwo zmiany praktyki nie są wyraźnymi kryteriami ani National Institutes of Health, ani Agencji Badań i Jakości w Ochronie Zdrowia i mają na celu stworzenie innego portfela finansowanych projektów.
Zobowiązania Finansowe PCORI do końca (do września 2013 r.), Według Obszaru Priorytetu. Uznając wszechobecny brak informacji potrzebnych do podejmowania decyzji, zarząd zwrócił się o propozycje CER obejmujące spektrum stanów klinicznych. Po opublikowaniu obszernych ogłoszeń o finansowaniu dla każdego priorytetu krajowego, PCORI przyznał ponad 316 milionów USD na 192 badania obejmujące szeroki zakres warunków klinicznych, lokalizacji geograficznych i cech społeczno-ekonomicznych (patrz tabela dla przykładów, pełna lista finansowanych projektów jest dostępna na stronie www .pcori.org / pfaawards /. viewby = priority).
Zaczęliśmy również wydawać ogłoszenia o finansowaniu, które mają na celu konkretne pytania badawcze
[więcej w: klinika okulistyczna ceglana, turkuć podjadek ugryzienie, praca legionowo olx ]

Tags: , ,

No Responses to “PCORI na 3 lata – postęp, lekcje i plany”

 1. Feliks Says:

  Popytajcie lekarzy na oddziałach onkologicznych

 2. Piotr Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: odszkodowania komunikacyjne[...]

 3. Keystone Says:

  może i was dotyczy podobny problem

 4. Candy Butcher Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu pomoc psychologiczna[...]

 5. Oskar Says:

  Ja polecam suplement wapń

Powiązane tematy z artykułem: klinika okulistyczna ceglana praca legionowo olx turkuć podjadek ugryzienie