Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Mama przy łóżku, wydaje się spokojna ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Tutaj mamo – mówi z uśmiechem. Dla wróżki ząb . W domu, 40 tabletek dziennie, zmiażdżonych, na łyżkach ciasteczek Breyers i kremowych lodów. Wciąż mruga i drży, trzęsie się i upuszcza. Tygodnie mijają jak powolne i mdłe zejście, lądując na wyłożonej dywanem podłodze sali zabaw w naszej piwnicy. Spędzamy tam większość dnia, ponieważ jest to jedyne miejsce w domu, w którym nie może spaść ze schodów. W nocy mocno wciskamy go w arkusze Star Wars, ale wciąż znajdujemy go na podłodze w mokrej piżamie. Jeśli Valium zawiedzie, zadzwonimy pod 911. Przyjeżdża wóz strażacki z karetką pogotowia, a strażacy, z ich gigantycznymi butami i hełmami, tłumią się wraz z EMT w małej sypialni, którą dzielą nasi chłopcy, zachwycając naszego młodszego syna.
Jest przyjęty. Został zwolniony. Został przyjęty i zwolniony ponownie. Przyznał. Rozładowany. Przyznał. Rozładowany. Przyjęty, ładowany, ładowany, wyładowywany, wyładowywany, ładowany i wyładowywany. Mój mąż, zbyt wysoki na rozkładane łóżko, zajmuje dzienną zmianę. Padam w kapciach przez szpital w nocy z innymi rodzicami. Kupujemy sobie kawę. Podziękujemy. W tej bezsennej kompanii coraz lepiej się czuję, niż z kimkolwiek innym – z moją rodziną, przyjaciółmi, kolegami z pracy. Przylgnę też do pielęgniarek, Jen, Sarah, Kristen i innego Jen , jak ją nazywamy. Zostawiam kartkę mojego syna w jego pokoju i zakradam się. Mama przy łóżku – czyta notka z postępów. Wydaje się spokojny.
Wreszcie przerwa. Szósty lub siódmy MRI pokazuje subtelną nieregularność prawego płata skroniowego, prawdopodobnie niewielkiego guza, ogniska. Uwielbiamy słowo focus , tratwa nadziei w mglistym i nieskończonym morzu niepokoju. Nigdy rodzice nie byli tak szczęśliwi, gdy dowiedzieli się, że ich dziecko może mieć guza mózgu.
Operacja działa. Leki są przerywane. Nie proszę o przeczytanie raportu patologii, notatki operacyjnej. Jestem zaskoczony moim brakiem medycznej ciekawości. Nie chcę wiedzieć nic poza tym, że mój syn już się nie trzęsie. Po wyjęciu zszywek, wkładamy do samochodu i bierzemy 9-godzinną jazdę – nie do pomyślenia w ciągu poprzednich miesięcy – aby odwiedzić moich teściów. W drodze do domu, mój mąż zerka na tylne siedzenie przez lusterko wsteczne i, powracając oczami do drogi, mówi: znów mrugnął .
Druga operacja. Trzeci. Tym razem mamy szczęście. Najszczęśliwsi pechowi rodzice w historii żartuję.
Lata mijają. Odnawiamy naszą kuchnię i znajdujemy torbę na lunch z dwoma wyschniętymi strzykawkami Valium w szafce, która ma zostać zerwana. Nasz wychudzony chłopiec podwaja wagę, a następnie ponownie gra podwójnie. Ukończył liceum. Ukończył studia. Odsuwa się od domu.
Nie wiem, ile on pamięta. Rzadko mówi o tych latach, z wyjątkiem komentarza, czy fryzjer wykonał dobrą lub niezbyt dobrą pracę ukrywania blizn.
Co do mnie, od czasu do czasu mój terror znów ożyje, tak jakbym trzymał go przez długi i luźny upór. Zdarza się, gdy idę przez spokojne, pełne zieleni ulice naszego miasta, pompując ramiona, pracując ze starzejącym się sercem i mięśniami, uspokajając mój ruchliwy umysł. Rozlega się syrena. Pojawia się karetka. Chociaż wiem z lektury dziennika w naszej lokalnej gazecie, że nagły wypadek jest rzadko tragiczny – ugryzienie psa, atak astmy – i wiem, że mój syn jest już blisko, wciąż zatrzymuję się, by zobaczyć, w którą stronę karetka zmierza.
Ludzie pytają: Czy łatwiej i trudniej mieć chore dziecko, gdy oboje rodzice są lekarzami. Ale to jest niewłaściwe pytanie Nie ma trudnego ani łatwego. Tylko strach i miłość, panika i ulga, drżenie i nie drżenie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od Massachusetts General Hospital i Harvard Medical School – zarówno w Bostonie.

Materiał uzupełniający
[więcej w: crotamiton farmapol, rodzinna polipowatość gruczolakowata, klinika okulistyczna ceglana ]

Tags: , ,

No Responses to “Mama przy łóżku, wydaje się spokojna ad”

 1. Fast Draw Says:

  najgorsze są skurcze jelit

 2. Hightower Says:

  Article marked with the noticed of: Ortodonta cennik Kraków[...]

 3. Nina Says:

  Czytam i czekam, że znajdę jakieś wyjaśnienie

 4. Disco Thunder Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu izolat białka[...]

 5. Sandra Says:

  Polecam sobie poczytać tutaj o konsekwencjach

Powiązane tematy z artykułem: crotamiton farmapol klinika okulistyczna ceglana rodzinna polipowatość gruczolakowata