Kosmetyki naturalne
Zdrowe i naturalne kosmetyki ekologiczne jakie wybrać ?

Lekarze i polityka cielesna (kobieta) ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niedawno państwa przyjęły przepisy, zgodnie z którymi aborcje lekowe należy wykonywać przy użyciu leków w określonym czasie i dawkach wymienionych na zatwierdzonych etykietach, nawet jeśli niższe dawki okazały się skuteczne i bezpieczniejsze, i pomimo tego, że przepisywanie leków poza wskazaniami jest powszechne. praktyka prawna, która pozwala na rozwój standardu opieki. Sądy i organy ustawodawcze nadużywały również informacji medycznych, aby uzasadnić wymaganie interwencji fizycznych, takich jak ultrasonografia przezprzełykowa i przezpochwowa, nawet jeśli nie zostały wskazane medycznie, wyłącznie w celu stworzenia obrazów, które mogłyby zniechęcić kobiety do wyboru aborcji. Praktyczne wytyczne Amerykańskiego Instytutu Ultrasonografii w Lekarstwie jasno stwierdzają, że procedury powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy istnieje ważna przyczyna medyczna , oświadczenie potwierdzone przez ACOG.3 A pod żadnym pozorem etyki lekarskiej nie jest właściwe zmuszanie lekarzy do zadawać stres i emocjonalny ból pacjentom jako karę za ich prawnie chronione wybory.
Nie jest to również zgodne z etyką lekarską lub jakimkolwiek standardem opieki, aby zmusić lekarzy do udzielania stronniczej porady lub niedokładnych informacji pod przykrywką świadomej zgody , ale 33 państwa przyjęły ustawę właśnie w ten sposób, rzekomo pomagając kobietom uniknąć post- zespół aborcji, stan nierozpoznany w Diagnostycznym i Statystycznym Podręczniku Zaburzeń Psychicznych i konsekwentnie obalany przynajmniej od czasów dyrektora generalnego prezydenta Reagana, C. Everetta Koopa. Niemniej jednak, sąd federalny ostatnio potwierdził przepis zobowiązujący lekarzy do twierdzenia – niesłusznie – że aborcje prowadzą do samobójstwa, powołując się na ustalenia legislacyjne i badanie, które było tak wadliwe, że redaktor czasopisma, które opublikowało to było zmuszone później napisać, że jego Analiza nie wspiera [asercji] 4. Podobnie, inne skrypty świadomej zgody napisane przez ustawodawców wymagają od lekarzy fałszywego stwierdzenia, że aborcja może powodować raka piersi.
Tymczasem coraz więcej państw twierdzi niepodważalne dowody na to, że płody mogą odczuwać ból już w 18 tygodni po zapłodnieniu, mimo że struktury nerwowe niezbędne do odczuwania bólu jeszcze się nie rozwinęły, a ACOG stwierdza, że rygorystyczne najnowsze dane pokazują, że doświadczanie bólu Niemożliwe do trzeciego trymestru.5. Dowody te nie powstrzymały polityków od znalezienia w inny sposób i nakazania, aby znieczulenie płodu było dostępne (zamykając w ten sposób wiele klinik, które nie mają takiej zdolności) lub aborcje zostały zakazane już na początku drugi trymestr. Rzeczywiście, Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych uchwaliła HR 1797, Ustawę o ochronie przed nienarodzonym urodzeniem dziecka , a ponad 40 senatorów jest współsprawozdawcą ustawy towarzyszącej, S. 1670.
Nie powinno więc dziwić, że aresztowanie i uwięzienie Alicii Beltran są zgodne z długą historią prawnej i sądowej przeinaczenia ryzyka związanego z zażywaniem narkotyków podczas ciąży. Takie wprowadzanie w błąd rozpoczęło się w latach osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to kobiety były ścigane i więzione za maltretowanie dzieci (lub niektóre ich odmiany), jeśli używały kokainy podczas ciąży
[przypisy: tabela kalorii produktów spożywczych, duspatalin cena, doxycyklina cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Lekarze i polityka cielesna (kobieta) ad”

 1. Alpha Says:

  Nic nie wnosi, nic nie wyjaśnia.

 2. Pola Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do dieta wrocław[...]

 3. Jowita Says:

  Koncerny farmaceutyczne preferuja syntetyczne wynalazki

 4. Aniela Says:

  Article marked with the noticed of: pokrowce antyroztoczowe[...]

 5. Oliwier Says:

  mam wrażenie, że ludzka głupota się pogłębia

Powiązane tematy z artykułem: doxycyklina cena duspatalin cena tabela kalorii produktów spożywczych